Accolade připravuje už čtvrtý španělský projekt. Tentokrát v Andalusii u města Sevilla

Skupina Accolade, která se zabývá investicemi do infrastruktury pro moderní a udržitelné podnikání, reaguje na poptávku na španělském trhu a za rok od vstupu na trh připravuje už čtvrtý projekt. V Andalusii poblíž čtvrtého největšího španělského města Sevilla investuje do pozemků, na kterých vyroste moderní průmyslová hala o rozloze více než 11 tisíc m2. Hodnota projektu dosahuje téměř 11 milionů eur.

Investice navazuje na předchozí tři projekty ve Španělsku, dva ve Valencii a jeden ve Vitorii, jejichž hodnota dohromady činí 70 milionů eur. Nová prvotřídní hala bude stejně jako předchozí budovy aspirovat na vysokou úroveň certifikaci BREEAM.

Ukázalo se, že v okolí španělské Sevilly je u průmyslových hal velmi nízká nabídka, přitom je v oblasti vysoká poptávka a dostatek pracovních sil, což dohromady představuje skvělou příležitost pro náš další růst. S potěšením budeme španělskému trhu zajišťovat moderní a udržitelné průmyslové nemovitosti, kterých se firmám podnikajícím na pátém největším trhu EU nedostává,“ uvedl k projektu Milan Kratina, CEO Accolade.

Umístění parku poblíž Sevilly poskytuje skvělé strategické podmínky, centrum města je vzdálené 20 minut a letiště 13 minut, praktická je také návaznost na dopravní okruh. Místní úřady jsou na rozvoj podnikání dobře připraveny a spolupracují, pozemek leží přímo v zóně určené pro průmyslový park. Přestože v Seville a okolí žije více než 2 miliony obyvatel, nabídka skladovacích prostor v oblasti je velmi nízká. Výstavba haly začne v druhém čtvrtletí příštího roku a potrvá přibližně 9 měsíců.

 

Zdroj a foto: Accololade

Kontakt

reLokatio s.r.o.
Václavské náměstí 2132/47
Nové Město
110 00 Praha 1
IČ: 04635001

Tel: +420 775 332 000
Email: info@lokatio.cz