Dalibor Svoboda přichází do WEDO na pozici Customer Experience Manager

V týmu českého logistického operátora WEDO působí nově na pozici Customer Experience Manager Dalibor Svoboda. Hlavním úkolem tohoto zkušeného manažera bude zlepšování procesů napříč odděleními se zaměřením na zákaznickou zkušenost a servis.

Mým cílem je pomoci WEDO maximálně se orientovat na zákazníky, kteří si zvolí nejen metodu doručení zásilky dle svých potřeb, ale do budoucna i čas, a to dle svých možností a preferencí,“ přibližuje svoji roli Dalibor Svoboda.

Na této pozici zúročí své více než dvacetileté zkušenosti s managementem kvality a procesů v oblasti retailu, FMCG, ale i výroby a logistiky. Více než patnáct let působil jako Head of Quality Department ve společnosti Globus Czech Republic a jeho poslední zkušeností byl Group Quality and Process Director v Zásilkovna & Packeta Group.

Dalibor Svoboda je ženatý a má dvě dcery. Ve volném čase se rád věnuje vysokohorské turistice, jízdě na kole nebo na motorce.

O WEDO

WE|DO CZ je český logistický operátor, který v současnosti spolupracuje s 300 kurýry, více než 1 000 výdejními místy WE|DO Uloženka a provozuje 100 výdejních boxů v Česku i na Slovensku. Jeho dlouhodobou ambicí je maximálně přizpůsobit doručování zásilek zákazníkům a jejich potřebám. Vlastníkem společnosti jsou investiční skupiny PPF, EP Investments a Rockaway Capital.