Divizi Real Estate & Operations ve Scott.Weber Workspace povede Dominika Surovcová. O návrhy interiérů se stará Monika Mašková.

Do společnosti Scott.Weber Workspace, která je největším poskytovatelem flexibilních kanceláří a coworkingu na pražském trhu, nastupují Dominika Surovcová a Monika Mašková. Surovcová přišla na pozici Head of Real Estate & Operations. Stejné oddělení posílila i Mašková na pozici Workplace Consultant.

Dominika Surovcová bude mít na starosti zastřešení a zkvalitnění poskytovaných služeb v oblasti facility, fit-out projektů a informačních technologií. Dále povede tým architektů, projektových manažerů, konzultantů, facility manažerů a ICT specialistů. Společně budou dohlížet na vyhledávání nových lokalit společnosti, navrhování a zajištění funkčnosti pracovního prostředí včetně samotné stavební realizace nového centra. Monika Mašková bude z pozice Workplace Consultant odpovídat za definování a implementaci zdravého, atraktivního a inovativního pracovního prostředí se zaměřením na pohodu neboli “well-being at office”. Starat se bude nejen o design interiérů kanceláří, ale také o kompletní řešení pracovních prostor s ohledem na technologie, trendy a produktivitu zaměstnanců při práci.

„Během posledních měsíců evidujeme ze strany firem rostoucí poptávku po pronájmu flexibilních kanceláří a na tuto skutečnost reagujeme otevíráním nových center. Zřízení divize Real Estate & Operations bylo proto logickým krokem a věříme, že Dominika v jejím vedení posune úroveň kvality našich služeb opět o něco výš. Stejně tak posílí náš tým vlastní interiérová designérka a my se na spolupráci s oběma kolegyněmi těšíme,” dodává Adam Zvada, majitel Scott.Weber Workspace.

Surovcová i Mašková do Scott.Weber přinášejí znalosti získané několikaletou praxí pro české i zahraniční společnosti. Surovcová má zkušenosti z oblasti hospitality i kancelářského byznysu ze společnosti Cimex a hotelového řetězce Orea. V nedávné době se například zapojila do přípravy projektu coworkingových a eventových prostor v Brně a Praze. Mašková strávila poslední tři roky v Mnichově, kde pracovala pro jednu z nejvýznamnějších společností v oblasti výroby kancelářského nábytku a navrhování moderního pracovního prostředí, Sedus. Na starosti měla design nábytkového řešení interiérů a future workplace strategy pro nadnárodní korporace jako IBM, Vodafone, Generali a další.