Logicor, developer průmyslových nemovitostí, buduje český tým

Společnost Logicor, která je předním majitelem a pronajímatelem logistických nemovitostí v Evropě, reaguje na svou vyšší aktivitu na českém trhu a posiluje svůj lokální tým o dva nové členy, kteří budou pracovat pod vedením Pavla Ruferta.

Pavel Rufert, který byl jmenován ředitelem společnosti Logicor Česká republika, založil stálou pražskou kancelář na jaře 2021 a od té doby významně rozšířil působnost firmy v České republice. V nové roli vedoucího českého týmu bude Pavel dále posilovat působení společnosti Logicor na trhu a soustředí se na strategické akvizice pozemků a rozvoj nových projektů za účelem rozšiřování portfolia a podnikání obecně. Pavel má 14 let zkušeností na trhu průmyslových a komerčních nemovitostí. Dříve pracoval pro přední mezinárodní společnosti zabývající se developmentem průmyslových nemovitostí, investicemi, správou aktiv a poradenstvím.

Alžběta Pastrnková nastoupila do Logicor Česká republika v únoru 2023 na pozici Asset Manager. Předtím působila na českém realitním trhu od roku 2017 a zaměřovala se na pronájem komerčních nemovitostí. Ve společnosti Logicor je zodpovědná za pronájem existujících i nových aktiv v českém realitním portfoliu. Před nástupem do společnosti Logicor Alžběta pracovala v agentuře 108 Agency v týmech pronájmu kancelářských i průmyslových prostor. Alžběta vystudovala Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně.

Libor Zbojan nastoupil do společnosti Logicor Česká republika v únoru 2023 na pozici Vedoucího projektů a je zodpovědný za řízení a koordinaci technických aspektů od hodnocení lokalit až po výstavbu plánovaných nových projektů a redevelopmentů. Libor má s projektovým řízením v oblasti developmentu a stavebnictví více než 15 let zkušeností. V minulosti pracoval například pro realitní společnosti Kajima, CTP Invest, CPI Group a Penta Real Estate. Libor vystudoval České vysoké učení technické v Praze, Fakultu stavební.

Ronald van der Waals, generální ředitel společnosti Logicor pro střední a východní Evropu a severní Evropu, doplňuje:
„Jsem rád, že mohu Alžbětu a Libora přivítat v našem českém týmu. Oba mají velké zkušenosti a pod Pavlovým vedením podpoří náš další růst. Česká republika je pro nás strategickým trhem a formou akvizic pozemků a nemovitostí vhodných pro redevelopment plánujeme další rozšíření našeho portfolia, které má nyní rozlohu 110 000 m2.“