Oceněný brněnský cowork Clubco se rozroste o dvě patra

Nejmodernější coworkingový prostor Clubco, který nedávno oslavil první rok své existence, ovládl kategorii Hub & Coworking v prestižní soutěži Kanceláře roku 2022. Za vznikem Clubca stojí developer CTP, který vybudoval v centru Brna prémiový byznys park Vlněna, v němž cowork také sídlí. Díky velkému zájmu a oblibě sdílených kanceláří se nyní Clubco rozrůstá o 2 000 m2, která zdvojnásobí jeho rozlohu.

Developer CTP oslavuje úspěch na poli ocenění za výjimečné realizace. Clubco sídlící v areálu byznys parku Vlněna zvítězil v kategorii Hub & Co-working v 6. ročníku prestižní designové soutěže Kanceláře roku 2022. Sdílené kanceláře nabízejí osobitý interiér s klubovou atmosférou s originálním interiérem na motivy dřívějšího textilního areálu a špičkovou IT infrastrukturou pro malé a střední firmy, freelancery a startupy.

Moderní coworkingové centrum se pro svou popularitu v současné době rozšiřuje o další dvě patra, která přinesou 2 000 m2. Nově bude k dispozici přes 50 moderních kanceláří různých velikostí, 6 zasedacích místností, phoneboxy, sdílené kuchyňky, atraktivní lounge posezení a další prostory pro setkávání klientů a vytváření inspirující podnikatelské komunity. Otevření většího Clubca je plánováno 1. sprna 2022.

Naše Clubco nabízí řadu otevřených designových míst pro práci, které si nejen brněnští velmi oblíbili. Velice nás těší, že je o Clubco takový zájem a že se nám podařilo přinést do nejinovativnějšího českého města koncept, který přináší moderní přístup k práci v kancelářích. O jeho rozšíření jsme proto dlouho neváhali a už za měsíc tak budeme moci nabídnou klientům celá další dvě patra vybavená v Clubco standardu stejně jako v první fázi,“ řekla Adriana Sniegonová, coworking manažerka Clubca CTP.

Clubco je atraktivní cowork v byznys parku Vlněna, který je nejmodernějším kancelářským komplexem v Brně. Kromě sdílených míst pro práci a eventové prostor zasedací místnosti nabízí areál prémiové kanceláře a řadu kvalitních služeb. Během léta veřejnost může zavítat na Party ve Vlněně ve stylu food festivalů, které ji každých 14 dní zavedou do jiného kraje a nabídnou odlišné chutě. Čtvrteční večery jsou ve Vlněně věnované letnímu kinu, které nabízí filmovou zábavu a příjemnou atmosféru moderního areálu. Během celého roku je veřejnost také zvána na mnohé vzdělávací akce, které se pravidelně v Clubcu konají.