Scott.Weber pronajme kanceláře a coworking v budově BLOX

Společnost Scott.Weber Workspace, která je největším poskytovatelem flexibilních kanceláří a coworkingu v Praze, rozšiřuje svou nabídku o novou lokalitu. Své deváté centrum otevře v nadčasové budově BLOX v prémiové business a rezidenční lokalitě Dejvice, Praha 6. Celkově tak bude nabízet k pronájmu 24 000 m2 tohoto typu kanceláří.

Scott.Weber v budově BLOX, která patří realitní skupině Českomoravská Nemovitostní, obsadí 2 550 m2, včetně dvou privátních teras určených pro klienty a celkově zde bude vytvořeno 310 pracovních míst.

“Centrum je navrženo s ohledem na tzv. nový normál kancelářského prostředí, tj. nové požadavky na funkčnost, jeho rozvržení a design, kde právě sdílené prostory centra o celkové ploše 450 m2 si kladou za cíl podporu komunikace, inovací a rozvoje našich členů,” objasňuje Adam Zvada, majitel společnosti Scott.Weber Workspace.

Budoucí klienti se mohou těšit na designový interiér v tzv. japandi stylu, který propojuje japonskou a skandinávskou estetiku a vyznačuje se čistotou, funkčností a uklidňujícím dojmem prostoru. Ten je součástí i všudypřítomného zaměření na pohodu neboli “well-being at office” a ve spojení s trendy biophilickým designem nabízí neopakovatelné zážitky z každodenní práce v kanceláři.

Tento svěží koncept workspace nabízí neobyčejné pracovní prostředí, kde je možné pracovat v “hotelovém” lobby s dobrou kávou, dát si meeting s obědem na prostorné terase, nebo relaxovat ve wellness inspirované odpočívárně. Můžete se sejít se svým týmem v sauna meetingu, dát si čaj v tzv. Tea(m) roomu, soustředit se v jednom z mnoha focus spotů, natočit si svůj podcast nebo využít multifunkční zasedací místnosti a coworking plný inspirace.

“Jsme pyšní na to, že našim klientům brzy zpřístupníme prostory v další žádané pražské lokalitě. Letos jsme již stihli otevřít tři nová centra. Tím ale nekončíme. Chceme nadále posilovat pozici Scott.Weber Workspace jako největšího hráče na pražském trhu flexibilních kanceláří a coworkingu. Máme v plánu otevírat další exkluzivní centra,” prozrazuje Adam Zvada.

Stejně jako další centra provozovaná Scott.Weber i tato budova splňuje mezinárodní standardy a požadavky těch nejnáročnějších klientů. Důkazem udržitelnosti a nízké energetické náročnosti budovy je také certifikace BREEAM Outstanding, kterou byla budova vyznamenána. Architektem budovy je renomovaný ateliér DaM architekti.

Díky flexibilitě smluv bude možné podle požadavků klienta upravovat jak velikost pronajímané plochy, tak dobu jejího trvání.