Scott.Weber Workspace otevře již desáté centrum flexibilních kanceláří a coworkingu. Bude součástí projektu Port7 a zaměří se na zážitky

Společnost Scott.Weber Workspace, největší poskytovatel flexibilních kanceláří a coworkingu v Praze, letos rozšiřuje své portfolio o již desáté centrum. Tentokrát nabídne své prostory v rámci projektu Port7 v Holešovicích, který život v oblíbené části města pozvedne na další úroveň. Společnost tak bude nabízet 27 300 m2 pracovních prostor, 3 750 pracovních míst a celková velikost a kapacita naroste o 16 %. V nové lokalitě se zaměří převážně na well-being zaměstnanců a zdravý balanc mezi pracovním a osobním životem, které se budou prolínat všemi aspekty inspirativního prostředí a jedinečnou atmosférou zaměřenou na zážitek.

Scott.Weber obsadí v Port7 společnosti Skanska čtyři patra o celkové rozloze 3 800 m2. Jedno patro bude určeno pouze pro coworking, soukromé akce, relax, komunitní eventy a zasedací místnosti. Další patra nabídnou až 450 pracovních míst a budou řešena převážně jako kancelářské prostory pro týmy různých velikostí až po enterprise řešení pro ty největší společnosti. Právě větším klientům budou vyhrazena vrchní patra, která budou připravena na klíč s možností vlastního brandingu. Z těchto prostor budou přístupné také privátní terasy, které ve dne nabídnou inspiraci a reprezentativní výhledy na Prahu a po setmění pak relax při pohledu na osvětlený Pražský hrad, Trojský most nebo klidnou hladinu řeky.

Scott.Weber si uvědomuje, jak je důležité udržovat rovnováhu mezi pracovním a osobním životem v době, kdy zaměstnanci v práci tráví podstatnou část svého času. “Port7 nabízí nejen kvalitní kancelářské prostory a coworking s obdivuhodným výhledem na Vltavu a Troju, ale také fitness, restaurace, kavárny a rekreační zóny včetně veřejného parku, promenády a sportovišť. Takové místo nemohlo v našem portfoliu chybět a jsme pyšní, že budeme u toho, až se tu pro první klienty začne práce stávat zážitkem,” říká Adam Zvada, majitel Scott.Weber Workspace. V rámci vytvoření příjemného pracovního prostředí bude součástí prostor i zážitková kuchyně s šéfkuchařem, která skrze chuťové buňky přiblíží nejrůznější světové kuchyně a práce se zde doslova promění v zážitek. Kuchyně klientům přinese výjimečnou kulinářskou zkušenost ať už v čase oběda, při pracovní večeři nebo domluvených eventech.

Díky svému umístění poblíž holešovického nádraží a řeky se Port7 vyznačuje skvělou dopravní dostupností. Areál bude podchodem spojen se stanicí metra i s vlakovým nádražím. Budova bude poskytovat také zázemí pro cyklisty, které potěší nově zrekonstruovaná cyklostezka vedoucí do Stromovky či Libně. Součástí areálu bude i přístav pro případné kotvení malých lodí. Pro týmy, které nebudou chtít využít tradiční zasedací místnost, nabídne projekt mimo jiné také na vodě plovoucí meeting room  jakožto alternativu pro inspirativní kooperaci či reprezentaci.

Celý areál Port7 cílí na získání certifikátů LEED ver. 4 a WELL, které potvrzují šetrnost k životnímu prostředí a péči o zdraví a pohodlí klientů. K zavlažování je využívána dešťová voda a část energie pochází z obnovitelných zdrojů. Klientům budou přístupné také  střešní terasy pro doplnění energie či načerpání inspirace.

“Jsme rádi, že naše špičkové kancelářské projekty oslovují nájemce, kteří oceňují aspekty udržitelnosti a inovace, ale zároveň si uvědomují podstatu pohodlí, dostupnosti a funkčnosti pracovního prostředí. Věříme, že stejně jako v minulosti, i v Port7 najdou klienti Scott.Weber to, co od kancelářských prostor a coworkingu očekávají. Scott.Weber je náš dlouhodobý spolehlivý partner, se kterým máme za sebou nejeden úspěšný projekt a těší nás, že naše spolupráce nechybí ani u plánování vize v Port7,” dodává Jana Prokopová, Leasing & Asset Director komerčního developmentu Skanska v České republice.