Logicor Prague Airport se nachází v Dobrovízi, cca 20 km na západ od Prahy u exitu rychlostní komunikace D6 směr Karlovy Vary. D6 přímo navazuje na evropskou dálnici E48 v Německu. Areál obsluhují přímé autobusové linky směr Praha – Zličín a Kladno.

“Vítáme Bonami v Logicor Prague Airport Parku, který se stane základnou pro distribuci a expanzi této rostoucí české e-commerce firmy na tuzemském a středoevropském trhu,” říká Pavel Rufert, Senior Development and Asset Manager at Logicor Czech Republic.

“Uzavření nájemní smlouvy s Bonami znamená, že naše portfolio 65.000 m2 prvotřídních skladových ploch u Prahy je plně pronajato. Těším se na rozšiřování naší platformy ve strategických lokalitách České republiky, abychom mohli uspokojit velkou poptávku našich zákazníků pro kvalitních prostorech,” dodává Pavel Rufert.

“Původně jsme byli e-commerce platforma, která nabízí nábytek a bytové doplňky, ale v loňském roce jsme začali otevírat i kamenné obchody v České republice a na Slovensku. Letos pokračujeme v rozšiřování této sítě, a navíc jsme expandovali do Maďarska. Kromě toho rozvíjíme vlastní službu dodávání pohovek a velkých kusů nábytku koncovým zákazníkům včetně sestavení přímo v jejich bytech a ekologické likvidace starého nábytku. Abychom mohli tento servis poskytovat, potřebujeme větší skladové prostory. Logicor Prague Airport ideálně splňuje naše požadavky na lokalitu a cenu, a proto jsme podepsali kontrakt s dostatečným předstihem,” uvádí Jan Klička, Chief Logistics & Stores Officer Bonami.