Valeo expanduej v Contera Parku Prešov a pronájíma si dalších 11 000 m2 skladovacích prostor

Developerská společnost CONTERA prohlubuje spolupráci s klíčovým hráčem v automobilovém průmyslu – společností Valeo. Ta se týká slovenského Contera Parku Prešov, kde již francouzská globální firma působí dlouhodobě.

Contera Park Prešov, jenž se nachází na okraji města Malý Šariš, pouhé dva kilometry od Prešova, je znám svou strategickou polohou. „Valeo rozšiřuje své aktivity ve střední Evropě. Prostory společnosti Contera v Prešově a související rozšíření ideálně kopírují tento růstový trend,“ poznamenává Miroslav Mastilak, TCC Activity Manager ve společnosti Valeo „Velmi si vzájemného partnerství s Valeem ceníme, o čemž svědčí naše dlouhodobá spolupráce, která vždy probíhala ke spokojenosti obou stran,“ doplňuje manažer Contery pro Slovensko Svetozár Rohoň.

Aktuální rozšíření v Contera Parku Prešov se konkrétně týká 11 000 metrů čtverečních, jež Valeo přidá k dosavadním přibližně 17 000 metrům čtverečním. „Prostor jsme přesně přizpůsobili potřebám Valea. To si vybíralo z řady lokalit, ale díky kombinaci našich služeb a zázemí, strategické polohy a dostupnosti pracovní síly dalo zelenou našemu Contera Parku Prešov,“ komentuje Svetozár Rohoň s tím, že se z Valea stal okamžitě respektovaný zaměstnavatel.

„Věřím, že naše konstruktivní a profesionální spolupráce bude s Valeem pokračovat i v budoucnu a společně se budeme starat o rozvoj regionu,“ uzavírá manažer Contery pro Slovensko Svetozár Rohoň.