VGP se připravuje na veletrh EXPO REAL 2021 v Mnichově

VGP NV („VGP” nebo „Skupina”), přední evropský poskytovatel špičkových logistických a semiindustriálních nemovitostí se opět zúčastní nadcházejícího veletrhu EXPO REAL v německém Mnichově. Třídenní mezinárodní veletrh nemovitostí a investic, který přivítá realitní a investiční průmysl z celého světa, se bude konat od 11. do 13. října 2021.

Vedení společnosti VGP bude po celou dobu veletrhu k dispozici na stánku číslo 123 v hale A2, aby stávajícím i potenciálním zákazníkům, partnerům a investorům představilo svůj plně integrovaný obchodní model, komplexní schopnosti i odborné znalosti.

Výkonný ředitel VGP Jan Van Geet se na veletrh velmi těší: „Z toho, že se veletrh opět může konat, jsme nadšeni. Těšíme se, že na našem stánku přivítáme návštěvníky a znovu se osobně setkáme. Tato akce je skvělou příležitostí, jak do detailů představit naše projekty komerčních nemovitostí a naše vize obchodním partnerům a klientům.“

Společnost VGP byla zapsána do obchodního rejstříku před 23 lety. Při této příležitosti natočila nové korporátní video, které zachycuje klíčové hodnoty společnosti postavené na snaze poskytovat klientům ve spolupráci s místními úřady a komunitami výjimečné služby a zároveň jednat čestně a odpovědně. VGP nedávno zveřejnila výsledky za první polovinu roku 2021, které jsou dalším milníkem v historii společnosti.

Klíčovými charakteristikami komerčních nemovitostí, které společnost VGP realizuje, jsou vedle nejmodernějších technologií také udržitelnost a energetická účinnost. Společnost se zavázala, že se do roku 2025 stane uhlíkově neutrální, je zapojena do certifikace DGNB a angažuje se ve výrobě zelené energie. Výsledkem je, že 35 % portfolia je již certifikováno, kapacita výroby zelené energie společnosti VGP Renewable Energy se zvýšila na 62 MWp a dalších 71 MWp se připravuje. Nadace VGP, která byla založena v roce 2019, vytipovala prvních 29 projektů podpory, kterým VGP zatím poskytla 7 milionů eur.